طی درخواست هایی که دوستان به ایمیل بنده ارسال کردن، و همینطور تعداد کثیر بازدیدهایی که از موتورهای جستجو از طریق پست "پردیس سینمای ملت" وارد وبلاگ شد، من رو برآن داشت که قسمت دوم این پست رو هم اضافه کنم.
در این پست که مطالبش از وبسایت خود مجموعه ملت برداشت شده، پلان ها رو همراه توضیحات مختصری راجع به ابعاد پروژه مشاهده می کنین.

البته دوستان این رو بدونن که تو همون قسمت اول هم پلان ها بود، اتفاقا با جزئیات بیشتر و دقیقتر. اگه رو عکس ها کلیک می کردین، تو یه صفحه جدید بزرگ باز می شد. حالا باز لینک همون پست رو، هم اینجا، هم آخر همین پست در قسمت دنبالک میذارم که دوستان باز یه نگاهی به اون قسمت هم بندازن.
پلان های پست حاضر از لحاظ شناسایی فضاها براتون راحت تر باشه احتمالا.

پرش به پست :
پردیس سینمای ملت - رضا دانشمیر (پلان - نما - مقطع - عکسر) - قسمت اول

پروژۀ مجموعۀ سینمایی پارک ملت در محدودۀ منطقۀ 3 شهرداری تهران و در زمینی کشیده و نامعین به مساحت 6000 متر مربع در منتهی الیه جنوب غربی پارک ملت طرح و اجرا گردیده است.

پروژه فوق با زیربنای 15000 مترمربع، شامل 4 سالن سینما هریک به ظرفیت 280 نفر و یک سالن نمایش کوچک به ظرفیت 30 نفر به همراه فضاهای نمایشگاهی، رستوران و کافی شاپ، پارکینگ اختصاصی کتاب و محصولات فرهنگی و فضاهای اداری و خدماتی مورد نیاز قادر است در ساعات پیک، جمعیتی در حدود 2500 نفر را در خود جای دهد. سازماندهی فضاهای پروژه با توجه به فرم کشیده و نامعین زمین و امکان ایجاد دو سالن نمایش در روی زمین و دو سالن دیگر به گونه ای تنظیم گردیده است که ایده ای از فضا را با برنامه و سازه پروژه مطرح و با طبیعت زیبای محیط خود تلفیق گردد.

(برای بزرگتر و واضح تر دیدن عکس ها، روشون کلیک کنین.)

http://cinema-mellat.com/Fa/dyimg/plan/planL-2.jpghttp://cinema-mellat.com/Fa/dyimg/plan/planL-1.jpghttp://cinema-mellat.com/Fa/dyimg/plan/planGwest.jpghttp://cinema-mellat.com/Fa/dyimg/plan/planL+1.jpg